Witam na forum 
| HOME | Lista wszytkich tematów w których użytkownik był aktywny |
| Temat/Opis | Grupa | Autor | Odpowiedzi | Wyświetleń | Aktualizacja | ||
| Vista dno. Czy vista jest dobra ? | Windows Vista | Natrios | 9 | 1 721 | 23.05.2010 09:40:26 |